Otwarcie strony

Witajcie na mojej stronie!

Dość długo zabierałam się do jej stworzenia, bo przecież szewc bez butów chodzi, ale w końcu udało mi się wyczarować dla was oraz dla siebie taką oto stronę.

Moim pierwszym założeniem było stworzenie strony-portfolio, na której mogłabym prezentować swoje prace oraz ofertę dla innych, ale po głowie chodził mi również zamysł blogowania. Przez pewien czas dostawałam wiele wiadomości na Facebooku z pytaniami dotyczącymi Photoshopa i obróbki zdjęć od osób prywatnych, więc siłą rzeczy podczas tworzenia strony wpadłam również na pomysł założenia bloga oraz grupy na Facebooku, na której mogłabym dzielić się swoimi pomysłami oraz odpowiadać na obróbkowe pytania.

Zapraszam, więc dziś serdecznie na świeżo założoną grupę, którą znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/groups/425515077866413. Grupa jest zamknięta, a więc członkiem można być dopiero po zatwierdzeniu przez administrację.

Niedługo na blogu powstaną specjalne kategorie poradnikowe, w których umieszczać będę poradniki na tematy takie, jak: korekta koloru, dodawanie winiety, usuwanie smyczy (przedmiotów ogólnie), wyostrzanie oraz wiele innych. Mam również nadzieję, że grupa również wyznaczy mi kierunek działania i zobaczę, jakie tematy są najbardziej problematycznymi i postaram się pomóc.

Wszelkie uwagi i komentarze dotyczące strony jak najbardziej mile widziane. Możecie je zostawiać w komentarzach pod wpisem lub zostawić informację na moim Facebooku.

Do usłyszenia!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *