dog art photography

Kilka słów o mnie

Zajmuję się profesjonalnie fotografią psów. Często występuje na wystawach psów jako wystawca, ale najczęściej spotkacie mnie w roli fotografa. Prowadzę działalność w zakresie specjalistycznego projektowania budynków i instalacji, a swoją fotograficzną pasję rozwijam w kierunku zwierząt. 

Sesja rodzinna z psem - Ja

Co znajduje się w mojej ofercie?

FOTOGRAFIA

Wykonam Twojemu pupilowi sesję biznesową, plenerową, miejską i wiele innych. Potrzebujesz zdjęć pamiątkowych, studyjnych lub chciałbyś wypromować Twoją markę? 

FOTORELACJA

Prowadzę fotorelacje z wystaw psów. W zakładce Wystawy Psów znajdziesz listę wydarzeń, na których będę obecny. Sprawdź fotorelację, może znajdujesz się na zdjęciu!

OBRÓBKA

Posiadam 8 letnie doświadczenie w obróbce zdjęć. Każde zdjęcia z zamówionej sesji poddam profesjonalnej obróbce. 

Plenerowa sesja zdjęciowa psa - Karli

sesja zdjęciowa psa - plenerowa

Sesja plenerowa odbywa się w parku, lesie, ogrodzie czy jakimkolwiek innym miejscu, które Ci odpowiada. Najlepiej wybrać miejsce, w którym Twój pupil czuje się swobodnie.

Plenerowa sesja zdjęciowa psa - Ogi

sesja zdjęciowa psa - miejska

Sesja miejska przeprowadzana jest w mieście, z wykorzystaniem ciekawej infrastruktury. Odpowiednia dla piesków, które potrafią pracować w rozproszeniu.

IMG_9986

sesja zdjęciowa z psem - rodzinna

Idealny pomysł na uwiecznienie cudownych chwil z pupilem.

Sesja Biznesowa Psa - studio

sesja zdjęciowa psa - biznesowa

Przeznaczone dla firm lub osób prywatnych. Świetny sposób na promocję Twojego biznesu lub produktu. Sesja przeprowadzana w tematycznym miejscu lub w specjalnym studio.

Sesja eksterierowa psa

sesja plenerowa psa - wystawa psów

Przeznaczona dla wystawców psów. Sesja plenerowa psa odbywa się z rana - przed wystawą, lub bezpośrednio przed/po konkurencjach finałowych. W odróżnieniu od sesji ringowych, możemy idealnie ustawić pieska do zdjęć.

Sesja ringowa - CACIB Bytom

sesja ringowa psa - wystawa psów

Przeznaczone dla wystawców psów. Sesja ringowa psa odbywa się na ringu rasy - podczas oceny przez sędziego. Znakomity pomysł aby uwiecznić osiągnięcia Twojego pupila.

Skontaktuj się

Aby się ze mną skontaktować możesz użyć formularza kontaktowego.