dog art photography

Sesja Biznesowa

Sesja Biznesowa Psa - studio

Sesja fotograficzna, która odbywa się profesjonalnym studio lub w miejscu, które tematem pasuje do produktu. Ta sesja skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, które są zainteresowane reklamą produktu.  Cena sesji jest ustalana indywidualnie, zależnie od potrzeb klienta. Istnieje możliwość wynajęcia modela do zdjęć – w takiej sytuacji wystarczy, że prześlesz produkty do mnie, a ja zajmę się resztą. Wszystkie zdjęcia zostaną poddane profesjonalnej, autorskiej obróbce oraz udzielam na nie licencji do wykorzystania komercyjnego.

Jak umówić się na sesję?

Wybierz rodzaj zdjęć, który Ci odpowiada. Sesja w studio, a może tematyczny plener? Ustal, jakich produktów ma dotyczyć sesja. 

Skontaktuj się ze mną za pomocą maila, formularza kontaktowego, social mediów lub bezpośrednio telefonicznie. Omówimy szczegóły współpracy oraz ustalimy cenę realizacji usługi.

Prześlij produkty do mojego studia, a ja zajmę się resztą. Oczekuj na zdjęcia!

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Jeśli Twoje pytanie nie znajduje się na liście - skontaktuj się ze mną.

Sesję wykonuje w całej Polsce. Mieszkam w Inowrocławiu, w obszarze 30km dojazd do klienta jest bezpłatny, powyżej 30km dojazd w cenie 50gr/km

Jeśli interesuje cię sesja zdjęciowa a mieszkasz daleko od Inowrocławia – sprawdź czy w Twojej okolicy nie odbywa się wystawa psów. Bardzo możliwe, że będę obecny na wystawie i zrealizujemy sesję w dniu wystawy. W takim przypadku dojazd jest bezpłatny.

Płatność zaliczki należy wykonać przelewem bankowym najpóźniej 2 dni przed sesją fotograficzną. W przypadku przelewu standardowego proszę o przesłanie potwierdzenia wykonania płatności.

Sesja plenerowa/miejska – zaliczka w wysokości 100zł

Sesja ringowa/plenerowa na wystawie – zaliczka w wysokości 50zł

W przypadku odwołania sesji z przyczyn losowych – zaliczka jest zwracana w pełnej wysokości.

Czas trwania sesji jest bliżej nieokreślony, wszystko zależy od miejsca, w którym sesja jest wykonywana oraz od ilości wykupionych zdjęć. Moment zakończenia sesji określam w momencie, kiedy uznam, że cel został osiągnięty. Czas trwania waha się pomiędzy godziną dla pakietu podstawowego, do 2/3 godzin dla pakietu premium.

Aby umówić się na sesję zdjęciową podczas wystawy psów, skontaktuj się ze mną lub wypełnij formularz zapisu:

Formularz zapisu do sesji zdjęciowej

Jeśli Twojej wystawy nie ma na liście w formularzu – skontaktuj się ze mną.

W przypadku złych warunków atmosferycznych w dniu sesji istnieje możliwość przełożenia sesji na inny termin. 

Sesje indywidualne w plenerze – najlepiej umówić się z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Podczas doboru dnia sesji proszę uwzględnić warunki atmosferyczne.

Sesja ringowa/plenerowa na wystawie psów – przynajmniej tydzień przed wystawą

W przypadku pozostałych sesji termin ustalamy indywidualnie.

Po wykonanej sesji zdjęciowej otrzymasz zdjęcia w dwóch formatach.

Format duży, bez logo – służy do użytku prywatnego – pamiątka, wywołanie zdjęć itd.

Format mały, z logo – słuzy do publikacji w social mediach. Jest to format, który zapewni najlepszą jakość podczas publikacji w internecie. Zabraniam usuwania logo, stosowania filtrów oraz kadrowania zdjęć publikowanych do internetu.

W swojej ofercie posiadam sesje fotograficzne psów, lecz wykonuję również inne sesje. Jeśli jesteś zainteresowany inną sesją – skontaktuj się ze mną.