dog art photography
Plenerowa sesja zdjęciowa psa - Hugo

Oferta

Sesje plenerowe i miejskie

Sesje plenerowe i miejskie z Twoim pupilem. Odbywają się w mieście, lesie lub jakimkolwiek miejscu, w którym twój zwierzak czuje się swobodnie. Profesjonalna sesja twojego pupila to idealna pamiątka na długie lata.

sesje rodzinne

Chcesz upamiętnić cudowne chwile z Twoim zwierzakiem? Zdecyduj się na sesję zdjęciową, w której razem weźmiecie udział.

sesje biznesowe

Potrzebujesz zdjęć promocyjnych do Twojej marki? Jesteś ambasadorem i potrzebujesz profesjonalnych zdjęć promocyjnych? Ta oferta będzie dla ciebie idealna.

sesje wystawowe

Chcesz uwiecznić osiągnięcia Twojego pupila? Potrzebujesz zdjęć eksterierowych lub pamiątki z wystawy? Skontaktuj się ze mną!

Sesja eksterierowa psa

Wypromuj swoją markę

Sesja Biznesowa Psa - studio
Sesja fotograficzna z psem - Helenka

Sesje plenerowe

Sesja plenerowa odbywa się w parku, lesie, ogrodzie czy jakimkolwiek innym miejscu, które Ci odpowiada. Najlepiej wybrać miejsce, w którym Twój pupil czuje się swobodnie.

Plenerowa sesja zdjęciowa psa - Karli

sesje miejskie

Sesja miejska przeprowadzana jest w mieście, z wykorzystaniem ciekawej infrastruktury. Odpowiednia dla piesków, które potrafią pracować w rozproszeniu.

Sesja rodzinna z psem - Iza i Tris

sesje rodzinne

Idealny pomysł na uwiecznienie cudownych chwil z pupilem.

Sesja Biznesowa Psa - studio

sesje biznesowe

Przeznaczone dla firm lub osób prywatnych. Świetny sposób na promocję Twojego biznesu lub produktu. Sesja przeprowadzana w tematycznym miejscu lub w specjalnym studio.

Sesja eksterierowa psa

sesje plenerowe (wystawa psów)

Przeznaczona dla wystawców psów. Sesja odbywa się z rana - przed wystawą, lub bezpośrednio przed/po konkurencjach finałowych. W odróżnieniu od sesji ringowych, możemy idealnie ustawić pieska do zdjęć.

Sesja ringowa - CACIB Bytom

sesje ringowe (wystawa psów)

Przeznaczone dla wystawców psów. Sesja odbywa się na ringu rasy - podczas oceny przez sędziego. Znakomity pomysł aby uwiecznić osiągnięcia Twojego pupila.

Jak umówić się na sesję?

Wybierz rodzaj zdjęć, który Ci odpowiada. Sesja, a może pojedyncze zdjęcie Twojego pupila? Powyżej znajdziesz pełną ofertę.

Wybierz dzień oraz godzinę, która Ci odpowiada. Pamiętaj, że sesje zdjęciowe na zewnątrz odbywają się o godzinach porannych lub przed zachodem słońca. To właśnie wtedy światło jest najpiękniejsze.

Skontaktuj się ze mną za pomocą maila, formularza kontaktowego lub bezpośrednio telefonicznie.

Wykonuję sesje zdjęciowe w całej Polsce. 

Wybierz ofertę, która Ci odpowiada i razem

 dobierzemy termin realizacji sesji.

Skontaktuj się

Aby się ze mną skontaktować możesz użyć formularza kontaktowego.